1 CD Bikes

23 ronden
3:01:08 123

2 Veldklad 1

23 ronden
3:03:20 140

3 Cyber12 TEAM 1

22 ronden
3:01:52 151

4 Kaffee Den Hoek Balder Haa

22 ronden
3:03:14 120

5 MTB Feel Free 1

22 ronden
3:05:33 113

6 HCT1

21 ronden
2:58:30 146

7 Cyber12 TEAM 2

21 ronden
3:06:10 150

8 Ramen De Wolf-Durnez

20 ronden
2:57:57 101

9 Sjotbikers Team Albstadt

20 ronden
2:59:58 132

10 Leffe Boys 2

20 ronden
3:03:57 109

11 brawira zammel

20 ronden
3:04:59 115

12 joroda zammel

20 ronden
3:06:06 114

13 Tripel Trappers

20 ronden
3:06:27 152

14 HCT 1

20 ronden
3:07:33 148

15 DE KLONEN

19 ronden
2:58:06 111

16 Team Diamond

19 ronden
2:59:02 133

17 MTB feel free 3

19 ronden
2:59:02 167

18 Nissorap Pro Team

19 ronden
2:59:03 119

19 MOUNTAINFIGHTERS / BRILCENTER

19 ronden
3:00:15 122

20 Sjotbikers Team Offenburg

19 ronden
3:01:15 131

21 Nissorap Fun Team

19 ronden
3:01:58 165

22 OCT HEST Kim/Kenny/Bjorn

19 ronden
3:02:12 105

23 Westel-U13-Bikers

19 ronden
3:02:55 141

24 PRISMA 1

19 ronden
3:03:02 143

25 De Zwagerij Team Seink

19 ronden
3:03:57 116

26 Chasse Patate

19 ronden
3:04:26 137

27 Metdevingersindeneus

19 ronden
3:04:38 107

28 Sjotbikers Team Saalfelden

19 ronden
3:04:53 128

29 MTB feel free 2

19 ronden
3:05:05 112

30 BERGTRAPPERS A

19 ronden
3:07:02 126

31 BERGTRAPPERS 1

19 ronden
3:07:03 125

32 Saloncoureurs A-ploeg

19 ronden
3:07:22 135

33 De Wolf-Durnez Ramen en Deuren Ploeg 2

19 ronden
3:07:24 138

34 La Squadra Verde

18 ronden
2:49:15 166

35 Sjotbikers Team La Bresse

18 ronden
2:58:29 129

36 Sjotbikers Team Nove Mesto

18 ronden
3:01:16 127

37 The Bike Boys

18 ronden
3:01:56 108

38 De Zwagerij Maatwerk

18 ronden
3:04:06 117

39 200% eds

18 ronden
3:04:07 121

40 Binkom Basterds Team2

18 ronden
3:05:26 103

41 Leffe Boys 1

18 ronden
3:06:29 110

42 PRISMA 2

18 ronden
3:08:19 142

43 Sjotbikers Team Houffalize

17 ronden
2:58:14 130

44 Mtb kan nimee

17 ronden
2:58:26 100

45 De Heistste Pedaalridders

17 ronden
2:59:05 153

46 De Saloncoureurs

17 ronden
3:03:49 106

47 Binkom Basterds Team1

17 ronden
3:05:01 104

48 HSBC - Hongkong Shanghai Biking Corporation

16 ronden
3:01:32 149

49 BP VRIENDENKRING GEEL

16 ronden
3:02:07 145

50 De Honnemoeiers

16 ronden
3:06:58 134

51 HCT 2

0 ronde
0 147

52 Veldklad 2

0 ronde
0 139

53 Stijn van Regenmortel

0 ronde
0 124

54 KUBINA cycling team

0 ronde
0 102